Saloninfra on Ilusalongidele ja Spadele mõeldud müügi- ja haldustarkvara.

SalonInfra on välja töötatud spetsiaalselt  Ilusalongidele ja Spadele, pidades peensusteni silmas salongi tööprotsesse. Tarkvara annab hea ülevaate toodete, teenuste, materjalide ja rahade liikumisest, mille tulemusel saab paremini kontrollida ja optimeerida kulusid ning tõsta töötajate ja ettevõtte tulemuslikkust. SalonInfra on täisteenus, mis sisaldab tarkvara koos tasuta versiooniuuendustega, kasutajatuge ja andmete varundamist. 
 

Kuidas Saloninfra tarkvara kasutusele võtta?

Saloninfra kasutajateks on alates omal käel töötavatest juuksuritest kuni suurte salongikettideni. Suurus ei loe. Kõige lihtsam viis veenduda tarkvara kasulikkuses on tutvuda eeliste ja võimalustega ning võtta ühendust meie müügiosakonnaga ja leppida kokku aeg personaalseks nõustamiseks.

Vaata pakette Soovid lisainfot? Küsi prooviversiooni

Töögraafikud ja tööde broneerimine 

Lihtne, mugav ja ülevaatlik töögraafikute haldus koos kliendiaegade broneeringutega. Selge ülevaade töötajate töökoormusest, vaba aja leidmine ja uute tööde broneerimine käib sekunditega. Võimalus teavitada kliente tekkinud vabadest aegadest. Töötaja jäi haigeks? Teavita klienti ja paku välja uus aeg. E-broneering arvestab töötajate töögraafikuid, topelt aegade broneerimine on välistatud.
 

Ladu

Kas oled mõelnud kuhu kaovad värvid ja vesinikud või kui kaua mõni müügitoode riiulis tolmu kogub? Parima ülevaate sellest annab SalonInfra.

Aruande-analüüsi mooduli abil on võimalik vaadata aruandeid laoliikumise kohta või analüüsida mitut ladu üheaegselt.

Kauba tellimine on lihtne ja mugav, tellimused saadetakse elektrooniliselt hulgimüüja e-mailile, kauba saabudes jääb üle seda vaid tellimusega võrrelda, kontrollida ja lattu võtta. Kõik käib vaid paari hiireklikiga. SalonInfra keskses tootebaasis on juba paljude suuremate hulgimüüjate tooted olemas, see teeb kauba tellimise veelgi lihtsamaks. Lisaks on võimalik koostada automaatsed tellimused, määrates ära kauba, mis laos kindlasti olema peaks, miinimumkogused.
 

Kassa

Kassa moodul võimaldab teostada kõiki vajalikke POS operatsioone - sularaha- ja ülekandearved, kaardimaksed, kinke- ja sooduskaardimaksed jne. Kassa mooduli abil teostatava müügi tooteandmed ja hinnad põhinevad lao ja hinnakirja süsteemil.  Arvele lisamine on lihtne, kasutada saab ribakoodi, tootekoodi või nimetust. Teenuseid lisatakse otse broneeringutest. Väljastatud dokumente saab muuta vaid vastavate õigustega isik. Müügi kinnitamisel trükitakse automaatselt kassatsekk, samas on võimalik trükkida ka A4 formaadis arve.

Kuna süsteem põhineb tsentraalsel serveril, on iga müügitoiming koheselt laos ja aruandluses kajastatud.

Vastavate õiguste olemasolul saab kasutaja või tema ülemus, välja lasta ka vahetuse kokkuvõtte, mis näitab ära tehtud tehingute summad ning raha puudu- või ülejäägi.
 

Kinke- ja kliendikaardid

Soovid pakkuda oma klientidele lisaväärtust? Selleks võib kasutada kinke- ja kliendikaarte või näiteks ühekordseid vouchereid. SalonInfra annab suurepärase ülevaate, kui palju kinkekaarte on ringluses, kui palju tagasi tulnud jne. Süsteem tagab selle, et kinkekaarte ei saaks kopeerimisel vms moel kuritarvitada. Lojaalsusprogrammi raames on võimalik pakkuda laetavaid kliendikaarte.

Kliendikaardiga on võimalik anda erinevaid soodustusi toodetele ja teenustele. Soovi korral aitab DMS ilusa kaardikujundusega.
 

Palgaarvestus

SalonInfra arvestab töötajate palgad, see on otsene aja ja raha kokkuhoid -  puudub vajadus maksta raamatupidajale või ise numbreid kokku liita. Iga töötaja puhul on võimalik määrata erinev palgasüsteem (FIE, OÜ, kohamaksuga jne.), samuti erinevad lisatasud ja müügipreemiad. Igakuine palgaarvestus tähendab vaid ühte hiireklõpsu!
 

Aruandlus ja Analüüs

Mis on firma väärtus, kui me ei tea mis toimub meie firmas igapäevaselt, kes on meie kliendid ja mida vajavad meie töötajad, keda aidata koolitustega või kes võidab klientide südameid ja kasvatab püsiklientuuri. Siin on hea mugav võimalus kõike seda jälgida ja premeerida töötajaid või vaadata mida klient kõige enam vajab ja läbi selle aredada oma teenusevalikut.
 

Online broneerimine

Kas tuleb tuttav ette olukord, kus üritate helistada mõnda firmasse, et endale aega broneerida ja telefon annab koguaeg kinnist tooni? Või olete kodulehel leidnud omale sobiva aja, aga mõne aja pärast saadetakse teile vastus, et see aeg on juba vahepeal ära broneeritud.

Sul on võimalus pakkuda paremat teenust, anna oma klientidele võimalus ISE endale sobiv aeg broneerida.

Saloninfra online broneerimise moodul on reaalajas toimiv süsteem, mis võimaldab teie klientidel läbi teie kodulehe või enda telefoni endale sobiv aeg leida ja see broneerida. Süsteem annab teada, kui on tehtud online broneering ning te võite selle ühe klikiga kinnitada. Kliendile saadetakse e-mailile kinnitus ja valmis.
 

SMS klienditeavitused

Ei tasu alahinnata SMS teavituse tähtsust. Selle abil on võimalik oluliselt vähendada olukordi, kus kliendil läheb meelest kohale tulla kuna teenuse aeg on kirja pandud nädalaid varem. Kliendile saadetakse enne kokkulepitud aega meeldetuletus aja broneerimise kohta. Teavituste saatmise eest eraldi tasu ei ole, maksate igakuiselt ainult saadetud SMSide hulga pealt. 
 

Uudiskirjad, SMS ja E-mail marketing

Klient on ettevõtte jaoks suurim väärtus. Selle pärast tuleb klienti hoida ja anda talle võimalus veelgi rohkem ettevõtte teenuseid kasutada. 

E-mail pakub soodsaimat võimalust teavitada kliente käimasolevatest soodustustest, uutest teenustes, suurenenud tootevalikutest või miks mitte jagada mõnd nippi, mille teadmisest tal võiks kasu olla.

Statistika järgi jõuab 96% SMS-ga saadetud teabest inimesteni. Kindel valik, kui soovid, et sinu poolt pakutav info jõuaks kindlasti kliendini.  
 

Andmete ületoomine SalonInfrasse

Juhul, kui te soovite oma vanast tarkvarast tuua üle või olete klientide info salvestanud excelisse, siis need andmed on võimalik üle tuua SalonInfra andmebaasi. Andmete konverteerimise hind on 50 eur tund. Analüüsime teie andmeid ja nende struktuuri ning anname hinnangu ajakulu kohta. Sellega on võimalik säästa väga palju aega.