Saloninfra on Ilusalongidele ja Spadele mõeldud müügi- ja haldustarkvara.

SalonInfra on välja töötatud spetsiaalselt  Ilusalongidele ja Spadele, pidades peensusteni silmas salongi tööprotsesse. Tarkvara annab hea ülevaate toodete, teenuste, materjalide ja rahade liikumisest, mille tulemusel saab paremini kontrollida ja optimeerida kulusid ning tõsta töötajate ja ettevõtte tulemuslikkust. SalonInfra on täisteenus, mis sisaldab tarkvara koos tasuta versiooniuuendustega, kasutajatuge ja andmete varundamist. 
 

Kuidas Saloninfra tarkvara kasutusele võtta?

Saloninfra kasutajateks on alates omal käel töötavatest juuksuritest kuni suurte salongikettideni. Suurus ei loe. Kõige lihtsam viis veenduda tarkvara kasulikkuses on tutvuda eeliste ja võimalustega ning võtta ühendust meie müügiosakonnaga ja leppida kokku aeg personaalseks nõustamiseks.

Vaata pakette Soovid lisainfot? Küsi prooviversiooni

Minimaalsed parameetrid

 
Arvuti
1GB mälu
Resolutsioon alates
1024x768 px
Internetiühendus
alates 512kbit/s
 

Arvutile ning internetiühendusele esitatavad nõuded on SalonInfra puhul küllalt tagasihoidlikud ning ei tohiks kuidagi rakenduse kasutamist piirata. Veebilehitsejas peavad olema lubatud cookie'd ja javascript. Igapäevatöö teostamise mugavuse ja kiiruse seisukohalt on soovitatav ekraaniresolutsioon alates 1024x768px ning internetiühenduse kiirus alates 512 kbit/s.

 

Soovituslikud parameetrid

 
 
  • Arvutil mälu vähemalt 2GB – Internetilehitseja töötab piisavalt kiiresti
  • Soovitatav resolutsioon  vähemalt 1280x768 – võimaldab kasutada tööpinda laiemalt, mis annab kasutusmugavuse
  • Kõige kiiremaks ja paremaks peame google Chrome browserit, selle saad alla laadida siit: https://www.google.com/chrome
  • Internetiühendus 1Mbit/s – ladusaks tööks ei sobi täna veel hästi mobiilioperaatorite ühendused, ükskõik mis kiirustest nad ka ei räägiks kuna need on suhteliselt ebastabiilsed.


Soovi korral saame pakkuda mugavaks tööks sobiva arvutikomplekti koos kõige sinna juurde kuuluvaga.