Saloninfra on Ilusalongidele ja Spadele mõeldud müügi- ja haldustarkvara.

SalonInfra on välja töötatud spetsiaalselt  Ilusalongidele ja Spadele, pidades peensusteni silmas salongi tööprotsesse. Tarkvara annab hea ülevaate toodete, teenuste, materjalide ja rahade liikumisest, mille tulemusel saab paremini kontrollida ja optimeerida kulusid ning tõsta töötajate ja ettevõtte tulemuslikkust. SalonInfra on täisteenus, mis sisaldab tarkvara koos tasuta versiooniuuendustega, kasutajatuge ja andmete varundamist. 
 

Kuidas Saloninfra tarkvara kasutusele võtta?

Saloninfra kasutajateks on alates omal käel töötavatest juuksuritest kuni suurte salongikettideni. Suurus ei loe. Kõige lihtsam viis veenduda tarkvara kasulikkuses on tutvuda eeliste ja võimalustega ning võtta ühendust meie müügiosakonnaga ja leppida kokku aeg personaalseks nõustamiseks.

Vaata pakette Soovid lisainfot? Küsi prooviversiooni

Läbipaistev hind ja madalad kulud

SalonInfra kasutamine ei nõua kliendilt mingeid keerukaid tehnilisi lahendusi ega spetsiaalse riistvara olemasolu, piisab tavalisest sülearvutist! Tarkvara kasutamiseks ei installeerita kasutaja arvutisse ühtegi täiendavat programmi, kasutamiseks on tarvilik ainult veebilehitseja olemasolu - mis on igas igas arvutis niikuinii olemas.

SalonInfrat kasutusele võttes ei pea te tasuma kõrget tarkvara omandamise hinda ning hiljem maksma ebamääraseid hooldus/arendus/jms tasusid. Tarkvara toimib renditootena - te tasute igakuist renditasu ja saate vastu kokkulepitud mahus teenused (tarkvara + kasutajatugi + teenindus).

Tarkvara on jaotatud pakettideks, milledest võite valida just enda salongi suurusele sobiva. Ettevõtte arenedes või nõudmiste kasvades on võimalik alati paketti vahetada. Te ei ole seotud tähtajaliste lepingutega - tarkvara kasutamise lõpetamine on täpselt sama lihtne kui alustamine. 


Lihtne kaugtöö

Kuna SalonInfra töötab üle interneti, siis on väga lihtne ja odav ühendada ettevõtte erinevates asukohtades olevad salongid, ainsaks tingimuseks on internetiühendusega arvuti olemasolu. Kõik salongid kasutavad reaalaajas ühist andmebaasi, mis tagab, et ettevõtte juhtimiseks ja otsustamiseks vajalikud andmed on kogu aeg adekvaatsed, omavahel võrreldavad ja analüüsitavad. Jääb ära igasugune failide ja muude andmete vahetus, mis toob aja ja kulude kokkuhoiu.


Pidevalt arenev ja jätkusuutlik

SalonInfra tarkvara areneb pidevalt, selle tagab igapäevane tarkvara arendusele suunatud töö. Tagame, et Teie kasutuses on alati kõige kaasaaegsem ja turvalisem tehnoloogia. Tehnoloogilise eripärana võib välja tuua selle, et tarkvara uuendamise ja täiendamise ajaks ei piirata selle kasutamist kliendi jaoks.

Arendusprotsessis osalevad ka paljud kliendid, kelle kaasamine kindlustab, et tarkvara areneb kiirelt ja vastavalt ärikeskkonna nõudmistele. Ka Teil on kliendina võimalus olla kaasatud juhtiva salongitarkvara arendusprotsessi.


Igapäevane kasutajatugi ja kliendikoolitused

Tarkvara kasutamisega seotud küsimuste ja probleemide korral leiame lahenduse alati võimalikult operatiivselt. Kuna töö SalonInfraga käib üle interneti, siis saab tarkvarakonsultant vajadusel jälgida kliendi tööd interneti teel, seega tekkinud probleemi saab tuvastada ja lahendada praktiliselt koheselt.

Iga kuu toimuvad SalonInfra õppekoolitused, mis tagavad, et kõik salongi töötajad saaksid aru ja oskaksid täies mahus tarkvara kasutada. Toimuvatele koolitustele on vaja eelnevalt registreerida.
 

Miks SalonInfra?

Paljud kliendid küsivad, "Mille poolest on teie tarkvara parem, kui teiste konkurentide poolt pakutav?". Kui lähemalt uurida, siis enamus SPA-dele ja ilusalongidele kohaldatavaid raamatupidamis- või kliendihaldustarkvarasid võimaldab ühesuguseid baasfunktsioone - teha müüki, broneerida aegasid, hallata kliente, pidada ladu, vaadata aruandeid jne).

Kuidas siis otsustada, milline on parim tarkvara, kui nad kõik on suhteliselt sarnased? See on lihtne - vaata millised on Saloninfra pakutavad võimalused ja kuidas see sinu elu lihtsamaks saab muuta.

Enamik meie klientidest peab kassasüsteemi kõige oluliseimaks igapäevaseks töövahendiks ja selline töövahend peab olema väga töökindel ja mugav kasutada. SalonInfra on mõeldud spetsiaalselt Ilusalongidele ja Spadele, pidades peensusteni silmas salongi tööprotsesse. Oleme võtnud eesmärgiks teha tarkvara, mis oleks väga funktsionaalne, kuid samas paindlik ja lihtne kasutada.

SalonInfra aitab saada hea ülevaate toodete, teenuste, materjalide ja rahade liikumisest, mille tulemusel saab paremini kontrollida ja optimeerida kulusid ning tõsta töötajate ja ettevõtte tulemuslikkust.

Tänu olemasolevatele komponentidele ja hõlpsalt kasutatavale haldusliidesele on kulud tarkvara kasutusele võtmiseks madalad ja rakendusaeg lühike. Tarkvara skaleeritavus võimaldab alustada lihtsama lahendusega ja areneda sellel koos Teie äritegevuse nõudmistega.